Lek. wet. Monika Turek-Pietrzykowska – założycielka gabinetu

Lek. wet. Monika Turek-Pietrzykowska
Lek. wet. Monika Turek-Pietrzykowska

Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie w 2009r. Od tej pory w sposób ciągły podnosi swoja wiedze i kwalifikacje poprzez kursy specjalizacyjne, sympozja, konferencje naukowe, zapoznając się z nowymi metodami leczenia i profilaktyki. W 2016 roku podjęła studia specjalizacyjne z zakresu RADIOLOGII WETERYNARYJNEJ

Lecznica specjalizuje się w leczeniu małych zwierząt towarzyszących w tym psów, kotów, gryzoni i gadów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów kompleksowa opieka nad każdym pupilem połączona jest z miłą atmosferą i komfortowymi warunkami podczas wizyty.

Celem zapewnienia jak najlepszej opieki CENTRUM ZDROWIA PUPILA wyposażone jest w sprzęt diagnostyczny  do badania krwi, moczu, kału, piezodent stomatologiczny, mikroskop, sale chirurgiczną ,  aparat USG do diagnostyki obrazowej, aparat RTG, aparat do inhalacji oraz posiada odrębną sale do kąpieli i  strzyżenia psów i kotów. Przy lecznicy prowadzony jest sklepik oferujący akcesoria związane z hodowlą, pielęgnacją oraz żywieniem zwierząt oferując weterynaryjne diety lecznicze .
Pacjenci przyjmowani są w godzinach pracy gabinetu jak również świadczone są wizyty domowe z dojazdem do pacjenta.

Dziękując za dotychczasowe zaufanie i wsparcie w drodze do powstania tego gabinetu serdecznie zapraszamy do przejrzenia strony oraz odwiedzania CENTRUM ZDROWIA PUPILA i korzystania z profesjonalnych usług weterynaryjnych .