lek.wet.Monika Turek-Pietrzykowska

DSCN5600

 

 

Gabinet Weterynaryjny CENTRUM ZDROWIA PUPILA powstał w październiku 2015r. z inicjatywy lek. wet. Moniki Turek-Pietrzykowskiej przenosząc swoją siedzibę z Podlasia na Mazowsze. Połączenie własnego zamiłowania do zwierząt ze zdobytą wiedzą podczas praktykowania i zdobywania kwalifikacji w lecznicach w Białymstoku, jak i sugestie klientów i sukcesy w sprawowaniu pieczy nad ich zdrowiem skłoniły do otwarcia CENTRUM , które zapewni Państwu kompleksową skuteczną i fachową pomoc na straży zdrowia pupili.

Lek. wet. Monika Turek-Pietrzykowska ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie w 2009r. Od tej pory w sposób ciągły podnosi swoja wiedze i kwalifikacje poprzez kursy specjalizacyjne, sympozja, konferencje naukowe, zapoznając się z nowymi metodami leczenia i profilaktyki. W 2016 roku podjęła studia specjalizacyjne z zakresu RADIOLOGII WETERYNARYJNEJ

Lecznica specjalizuje się w leczeniu małych zwierząt towarzyszących w tym psów, kotów, gryzoni i gadów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów kompleksowa opieka nad każdym pupilem połączona jest z miłą atmosferą i komfortowymi warunkami podczas wizyty.

Celem zapewnienia jak najlepszej opieki CENTRUM ZDROWIA PUPILA wyposażone jest w sprzęt diagnostyczny  do badania krwi, moczu, kału, piezodent stomatologiczny, mikroskop, sale chirurgiczną ,  aparat USG do diagnostyki obrazowej, aparat RTG, aparat do inhalacji oraz posiada odrębną sale do kąpieli i  strzyżenia psów i kotów. Przy lecznicy prowadzony jest sklepik oferujący akcesoria związane z hodowlą, pielęgnacją oraz żywieniem zwierząt oferując weterynaryjne diety lecznicze .
Pacjenci przyjmowani są w godzinach pracy gabinetu jak również świadczone są wizyty domowe z dojazdem do pacjenta.

Dziękując za dotychczasowe zaufanie i wsparcie w drodze do powstania tego gabinetu serdecznie zapraszamy do przejrzenia strony oraz odwiedzania CENTRUM ZDROWIA PUPILA i korzystania z profesjonalnych usług weterynaryjnych .

Zapraszamy !

ZESPÓŁ LEKARZY

lek.wet.Magdalena Tworek 

IMG_20160531_141054

Jestem absolwentką Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Od początku związana z gabinetem weterynaryjnym Centrum Zdrowia Pupila. Aktualnie zajmuję się w głównej mierze chorobami wewnętrznymi psów i kotów, jednak najbardziej interesującymi dziedzinami medycyny weterynaryjnej jest endokrynologia oraz chirurgia. Jestem w trakcie kursu dyplomowanego nadającego kwalifikację behawiorysty zwierząt. W wolnym czasie od pracy lubię dobrą muzykę, książkę i taniec. Wielka fanka rasy Golden retriever.

lek.wet. Magdalena Ostrowska

image00

Jestem absolwentką warszawskiego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej. Dyplom uzyskałam w roku 2012. Doświadczenie zawodowe zyskałam poprzez pracę w warszawskich przychodniach, przyjmując przede wszystkim pacjentów internistycznych. Do niedawna związana byłam z jedną z warszawskich klinik całodobowych, dzięki czemu nauczyłam się pracować z pacjentem nagłym, wymagającym natychmiastowej interwencji. Zajmuję się szeroko pojętą interną psów oraz kotów, ale od początku 2017 roku szczególną uwagę poswięcam pacjentom nefrologicznym i urologicznym. W dziedzinie nefrologii chciałabym specjalizować się dalej, a moim zawodowym marzeniem i celem jest wykonywanie hemodializ. Stale rozwijam swoje umiejętności w zakresie ultrasonografii. Jestem wlascicielką dwóch kotów: Pepsi i Pyrka.

lek.wet. Paulina Nierubca 

Po odbyciu stażu zawodowego utrzymuje stały kontakt z gabinetem :)

 SPECJALIŚCI :

LEK.WET.RAFAŁ KRASZEWSKI -specjalista chirurg42c15efb00076b43df220e3a23307584_large

lek.wet. Jacek Wośko – specjalista ultrasonografii i ECHO 129c609e-2bc9-4b54-8b5f-f4c255e3bc0e

lek.wet Daria Ziemann   specjalista stomatologii zwierząt

daria ziemann

Jestem absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie.
Zwierzęta towarzyszyly mi od dziecka, wiec wybór kierunku studiowania był dla mnie oczywisty.
Doświadczenie zawodowe zyskałam poprzez liczne staże w kraju oraz za granicą.
Już w trakcie studiów stomatologia weterynaryjna zaczęła być moją pasją.
Zajmuję się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem schorzeń w obrębie jamy ustnej.
Stale rozwijam swoje umiejętności uczęszczając w licznych kursach, stażach, warsztatach i kongresach.
Prywatnie jestem wlascicielką psa Lusika.

lek.wet. Marzena Brzezińska, specjalizuje się w medycynie zwierząt egzotycznych 35123762_1866239983399259_694601644620382208_n

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie z 2009r. Swoje pierwsze kroki zawodowe stawiała w Olsztynie w Weterynaryjnym Centrum Zdrowia „LEW”, gdzie pod czujnym okiem specjalistek dr n.wet. Sylwii Lew-Kojrys i dr n.wet. Elżbiety Mikulskiej-Skupień nabyła wiedzę oraz umięjętności praktyczne w zakresie interny i chirurgii miękkiej psów i kotów. Kolejnym etapem w rozwoju była praca w Krakowie w Przychodni „Vetika”, której częścią był Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt. Praca ta dała jej możliwość nauki diagnostyki chorób i leczenia zwierząt egzotycznych, gryzoni i zajęczaków oraz zwierząt dzikich. W 2015 r uzyskała tytuł specjalisty chorób psów i kotów. Jest wnikliwą i dokładną internistką, stale pogłębia swoje umiejętności, uczestnicząc w licznych sympozjach i konferencjach oraz projektach badawczych.

W kręgu jej zainteresowań szczególne miejsce zajmują, diagnostyka obrazowa, kardiologia oraz choroby dróg oddechowych, którym poświęca się od ukończenia studiów zdobywając doświadczenie praktyczne i doskonaląc wiedzę teoretyczną .

W wolnym czasie rozwija swoją drugą, obok weterynarii pasję jaką jest taniec.

lek.wet. Olga Siwa konsultacje okulistyczne