lek.wet.Monika Turek-Pietrzykowska

 

DSCN5600

 

 

Gabinet Weterynaryjny CENTRUM ZDROWIA PUPILA powstał w październiku 2015r. z inicjatywy lek. wet. Moniki Turek-Pietrzykowskiej przenosząc swoją siedzibę z Podlasia na Mazowsze. Połączenie własnego zamiłowania do zwierząt ze zdobytą wiedzą podczas praktykowania i zdobywania kwalifikacji w lecznicach w Białymstoku, jak i sugestie klientów i sukcesy w sprawowaniu pieczy nad ich zdrowiem skłoniły do otwarcia CENTRUM , które zapewni Państwu kompleksową skuteczną i fachową pomoc na straży zdrowia pupili.

Lek. wet. Monika Turek-Pietrzykowska ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie w 2009r. Od tej pory w sposób ciągły podnosi swoja wiedze i kwalifikacje poprzez kursy specjalizacyjne, sympozja, konferencje naukowe, zapoznając się z nowymi metodami leczenia i profilaktyki. W 2016 roku podjęła studia specjalizacyjne z zakresu RADIOLOGII WETERYNARYJNEJ

Lecznica specjalizuje się w leczeniu małych zwierząt towarzyszących w tym psów, kotów, gryzoni i gadów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów kompleksowa opieka nad każdym pupilem połączona jest z miłą atmosferą i komfortowymi warunkami podczas wizyty.

Celem zapewnienia jak najlepszej opieki CENTRUM ZDROWIA PUPILA wyposażone jest w sprzęt diagnostyczny  do badania krwi, moczu, kału, piezodent stomatologiczny, mikroskop, sale chirurgiczną ,  aparat USG do diagnostyki obrazowej, aparat RTG, aparat do inhalacji oraz posiada odrębną sale do kąpieli i  strzyżenia psów i kotów. Przy lecznicy prowadzony jest sklepik oferujący akcesoria związane z hodowlą, pielęgnacją oraz żywieniem zwierząt oferując weterynaryjne diety lecznicze .
Pacjenci przyjmowani są w godzinach pracy gabinetu jak również świadczone są wizyty domowe z dojazdem do pacjenta.

Dziękując za dotychczasowe zaufanie i wsparcie w drodze do powstania tego gabinetu serdecznie zapraszamy do przejrzenia strony oraz odwiedzania CENTRUM ZDROWIA PUPILA i korzystania z profesjonalnych usług weterynaryjnych .

Zapraszamy !

lek.wet.Magdalena Tworek 

IMG_20160531_141054

Magdalena ukończyła studia weterynaryjne na Wydziale Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w 2016r. Interesuje się behawioryzmem zwierząt i w tym kierunku chce poszerzać swoją wiedzę, jak również chirurgią i interną małych zwierząt.

LEK.WET.RAFAŁ KRASZEWSKI -specjalista chirurg42c15efb00076b43df220e3a23307584_large

lek.wet. Jacek Wośko – specjalista ultrasonografii i ECHO 129c609e-2bc9-4b54-8b5f-f4c255e3bc0e